تبلیغات
بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان:ژاوی - ژاوی:جانشینی گواردیولا ؟؟؟؟؟؟مدرک مربیگری هم ندارم!!!!(اوا چرا نداری؟؟؟)

شارژ ایرانسل

فال حافظ

قلب ما همیشه ابی واناریست..........

پنجشنبه 4 اسفند 1390
ن : ثنــــــــ ـ ـآ نظرت رو بگو؟؟؟ ()

ژاوی:جانشینی گواردیولا ؟؟؟؟؟؟مدرک مربیگری هم ندارم!!!!(اوا چرا نداری؟؟؟)Xavi Hernandez - Barcelona

سایت گل-درحالی که این روزها نام چابی ارناندس بیش ازهر فرد دیگری ،به عنوان جانشین آتی پپ گواردیولا به گوش می رسد، این ستاره باتجربه درکمال تعجب این صحبتهارا تکذیب کرده:« حتی برنامه ریزی اش را هم نکرده ام. من حتی کارت مربیگری هم ندارم. بگذارید بازی ام را بکنم. من همچنان فوتبالیست هستم .همین . می خواهم سالیان سال به فوتبال بازی کردن ادامه دهم.»

این روزها، بحث روز باشگاه کاتالان، بحث تمدید یا عدم تمدید قرارداد گواردیولاست؛ چابی هم مثل سایر هم تیمی هایش موافق ادامه حضور پپ است:« پپ پراز انگیزه است.او ازتیم راضی است و امیدواریم که قراردادش راتمدید کند.»

چابی درمورد مورینیو هم صحبت کرد و با اشاره به گلایه های دائمی مورینیو نسبت به عملکرد داوران در طول یک سال گذشته گفت:« گریه کردن به هیچ دردی نمی خورد. راستش را بخواهید نه درمورد رئال چیزی می خوانم و نه توئیتر دارم. رئال را تنها تماشا می کنم. من دیدن را به شنیدن ترجیح می دهم. »

ستاره باتجربه خط میانی بارسا هم مثل پپ معتقد است که نمی توان از روی فاصله 10امتیازی میان دوتیم رئال وبارسا،ملاک مناسبی برای قضاوت درمورد اوضاع نیست و گفت:« من احساس نمی کنم که رئالی ها در سطحی بالاتر از ما باشند.این فاصله باتوجه به نحوه بازی کردن ما ناعادلانه است.البته با درنظر داشتن نحوه بازی رئال این طور نیست. بانگاهی به جایگاه دو تیم، می بینیم که فاصله خیلی زیادی است ولی فوتبال ازجزئیات و شانس تشکیل شده است.»

چابی در بخش پایانی صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که بارسا به یک بازیکن وابسته نیست:« ما بهترین بازیکن دنیا را داریم ولی اگر مسی برود، یا چابی برود، باشگاه بارسلونا، بازهم جدای از فردگرایی است.»

چابی ارناندس ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا جایزه بهترین بازیکن کاتالان را دریافت کرد

این جایزه در « Gala del Futbol Català » و از سوی فدراسیون فوتبال کاتالونیا به چابی اهدا شد

ستاره باتجربه باشگاه بارسلونا با کسب بیشترین تعداد آرا از اعضای هیئت ژوری این جایزه را مال خود کرد. پپ گواردیولا، مربی بارسلونا هم جایزه بهترین مربی کاتالان را به خود اختصاص داد که البته نتوانست در سالن حضور یابد. مارتا تورخن، برترین بازیکن زن کاتالونیا شد و آنا زارداین هم بهترین داور فوتبال کاتالونیا شناخته شد

اوااااااااااااااا ژاوی هنوز داره بازی میکنه این چه حرفایی هست که اینا میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایول درمورد رئال هم خوب گفت