تبلیغات
بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان:ژاوی - فینال دربرنابئو؟؟؟؟؟

شارژ ایرانسل

فال حافظ

قلب ما همیشه ابی واناریست..........

جمعه 28 بهمن 1390
ن : ثنــــــــ ـ ـآ نظرت چیه؟؟؟ ()

فینال دربرنابئو؟؟؟؟؟کالدرون: مخالفت با برگزاری فینال کوپا دل ری در برنابئو، باعث کوچک شدن رئال می شود

بارسا و بیلبائو دیدار فینال این فصل کوپا دل ری را برگزار خواهند کرد و برنابئو به عنوان یکی از گزینه های میزبانی در نظر گرفته شده بود اما رئالی ها تمایلی به برگزاری این دیدار ندارند

Ramon Calderon, candidate for president of Real Madrid

سایت گل- رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال، معتقد است امتناع این باشگاه از میزبانی دیدار فینال این فصل رقابت های کوپا دل ری، رئال را به یک باشگاه کوچک شبیه می کند.

بارسا و بیلبائو دیدار فینال این فصل کوپا دل ری را برگزار خواهند کرد و برنابئو به عنوان یکی از گزینه های میزبانی در نظر گرفته شده بود اما رئالی ها تمایلی به برگزاری این دیدار ندارند زیرا در آخرین رویارویی بارسا و بیلبائو در فینال کوپا دل ری در ورزشگاه مستایا، هواداران دو تیم سرود ملی اسپانیا را هو کردند.

این در حالی است که آبی و اناری ها معتقدند رئالی ها دوست ندارند جشن قهرمانی احتمالی آنها در برنابئو برگزار شود و کالدرون این بحث ها را برای چهره باشگاه رئال مناسب نمی داند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این مسئله که رئال ورزشگاهش را برای دیدار فینال نمی دهد، آنها را به یک باشگاه کوچک تبدیل می کند."


کالدرون همچنین با رد دخالت مورینیو در این قضیه، فلورنتینو پرس را دلیل اصلی این اتفاق می داند.

" برگزار نشدن بازی فینال در برنابئو باعث انتقاد از خانواده سطلنتی و شاه می شود. فلورنتینو پرس کسی است که نمی خواهد این بازی در ورزشگاه رئال برگزار شود و مورینیو نقشی در این قضیه ندارد."

رئال در حال حاضر با 10 امتیاز اختلاف نسبت به بارسا در صدر جدول لالیگا قرار دارد و این هفته نیز مقابل راسینگ قرار خواهد گرفت.

خوب اینکه واضحه که رئالیها چشم دیدن گرفتن یه جام دیگه توسط رئال مادرید روندارن؟؟؟این حمایتها ازمورینیو اخرش کاردست رئال میده؟؟!!!!

فیلا