تبلیغات
بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان:ژاوی - اینیستا: بازیکنان جوان آینده بارسا را تضمین می کنند

شارژ ایرانسل

فال حافظ

قلب ما همیشه ابی واناریست..........

چهارشنبه 4 مرداد 1391
ن : ثنــــــــ ـ ـآ نظرات ()

اینیستا: بازیکنان جوان آینده بارسا را تضمین می کنندآندرس اینیستا، هافبک خلاق بارسا، معتقد است با بازیکنان جوانی که آماده پر کردن جای ستاره های بزرگ تیم هستند، آبی و اناری ها می توانند به آینده شان خوش بین باشند.

از بازیکنانی مانند مارتین مونتویا، سرجی روبرتو و جرارد دلوفو به عنوان بازیکنان ثابت بارسا در آینده ای نزدیک نام برده می شود و اینیستا معتقد است حضور بازیکنان باتجربه ای که از همین مسیر به تیم اصلی راه پیدا کرده اند، موجب اطمینان بازیکنان جوان می شود.
او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بارسا گفت:" باشگاه آینده اش را در چند پست تضمین کرده است. مهمترین مسئله برای بازیکنان جوان این است که با بازیکنان بزرگ تیم احساس راحتی کنند.

بازیکنانی که اکنون به تیم اضافه می شوند باید احساس کنند که به تیمی پیوسته اند که بازیکنان اصلی آن نیز قبلا شرایطی مانند آنها داشتند.

مسئله مهم دیگر این است که به خودتان اطمینان داشته باشید؛ باید بدانید که دوران سختی را پشت سر خواهید گذاشت و به همین دلیل باید به کاری که انجام می دهید، اطمینان داشته باشید."

اینیستا که عنوان بهترین بازیکن رقابت های یورو را نیز به دست آورد، اعلام کرد بازیکنان بارسا همچنان تشنه کسب موفقیت های بیشتر هستند.

" اگر نگویم بیشتر، ما به اندازه سابق تشنه موفقیت هستیم."