تبلیغات
بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان:ژاوی - گزارش روز-حمله مورینیو به زوج طرفدار بارسا در فرودگاه :«زنده باد بارسا»یی که دردسرساز شد

شارژ ایرانسل

فال حافظ

قلب ما همیشه ابی واناریست..........

سه شنبه 20 تیر 1391
ن : ثنــــــــ ـ ـآ نظرات ()

گزارش روز-حمله مورینیو به زوج طرفدار بارسا در فرودگاه :«زنده باد بارسا»یی که دردسرساز شدژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید در حال بازگشت از سفری طول و دراز از میامی به لیسبون پرتغال بود که دردسر جدیدی گریبانگیر او شد.

مورینیو که برای استراحتی چند روزه به میامی سفر کرده بود، در زمان سوار شدن به هواپیمایی که قرار بود او را از میامی به لیسبون بیاورد، او در راهروی بخش «بیزنس کلاس» هواپیما بود که دختر جوانی به نام آنا که درحال بازگشت از ماه عسل بود، با مورینیو درکنار خانواده اش با دو نفر دیگر روبرو شد. درحالی که صندلی آنا بامورینیو چند متری فاصله داشت، بلند فریاد زد:"زنده باد بارسلونا " . مربی رئال حتی او را نگاه هم نکرد
ولی طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندودپورتیوو، آنچه فقط به صورت یک شوخی آغاز شد، پایان چندان خوشی نداشت
در زمان پیاده شدن از هواپیما، در حالی که این دختر جوان در بخش ترانزیت، قصد ورود به درگاه دیگری را داشت ، با مورینیو روبرو شد که درانتظارش ایستاده بود. آنا در این باره توضیح داد:« در ابتدا همسر مورینیو شروع به بد و بیراه گفتن و تهدید کردن من نمود.من به او احترام گذاشتم. چون در کنار اعضای خانواده اش بود.» آنا یادآوری کرد:« من فقط گفتم زنده باد بارسلونا و از آنها خواستم که بیش از این، به این موضوع بها ندهند.»
اما گویا همسر مورینیو به آنا گفته که همه چیز تقصیر او بوده ولی آنا معتقد است:« ما در اسپانیا می دانیم که هیچ وقت هیچ چیز تقصیر مورینیو نیست و همیشه بقیه مقصرند!!.»
در آن زمان خود آقای خاص وارد معرکه شد:« مورینیو در جمع شروع به توهین کردن نمود و بلند بلند فریاد می کشید و به مرا آشغال و هرزه و کثافت خطاب می کرد. آن هم درحالی که صورتش اندازه یک کف دست با صورت من فاصله داشت. او من را تهدید کرد و به من گفت که اگر مرد بودم من را می زد و همانجا می کشت.» خشم مورینیو باعث تعجب آنا و ژاوی شده بود. به ویژه اینکه او صدایش را بالابرده بود و رو در روی آنا فریاد می کشید.
در این میان، همسر آنا سعی در آرام کردن مورینیو داشت و به اقای خاص می گفت:« ول کن. اتفاق خاصی نیفتاده.» در همان لحظه بود که مورینیو خطاب به ژاوی از او خواسته تا خفه شود:« خفه شو وگرنه می زنمت..هیچ مشکلی هم ندارم.»
طبق توصیف های آنا، بالاخره همراهان مورینیو او را به گوشه ای بردند و دراین میان، فریادهای احمق و نفهم شنیده می شد و به همسرم فحش و ناسزا می دادند. آنا ادامه داد:« ما پاسخ این توهین ها را ندادیم. حتی جواب یکی از آنها را هم ندادیم. چون این رفتار شرم آوری بود و سیرکی جنجالی بود که از سوی این آقا دیدیم.»
برخی دیگر از شاهدان حاضر درفرودگاه هم دراین باره گفتند که صحنه هایی تاسف بار را شاهد بودند؛ به ویژه وقتی که مورینیو به سمت این زوج کاتالان رفت.یکی از آلمانی های حاضر در این صحنه،به شوخی به خبرنگار ال موندو گفت:« اگر ما او را می دیدیم، به مورینیو میگفتیم:" زنده باد بایرن."»
آنا دراین باره ادامه داد« من ترسان و لرزان به هواپیمایی که قرار بود ما را از لیسبون به بارسلونا ببرد وارد شدیم. این مرد، مرا واقعا ترساند. قبل از آن از او بدم می آمد ولی الان دیگر از او می ترسم.»
نه آنا و نه همسرش، آنچه اتفاق افتاده را باور نمی کنند؛ به ویژه اینکه تمام این اتفاقات به خاطر یک عبارت :" زنده باد بارسا" رخ داده است. آنا ادامه داد:« بدون هیچ منظور خاصی این را گفتم و هدفم فقط شوخی بود.»
آنا و همسرش برای شرح آنچه برایشان اتفاق افتاد با خبرنگار ال موندو تماس گرفتند. آنا در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« خواستم شما هم بدانید که چه اتفاقی رخ داده. فکر می کردیم که رفتار مورینیو در دنیای فوتبال، همان چیزی است که در تلوزیون می بینیم ولی الان می بینیم که او در زندگی شخصی اش هم همین طور است.فقط می خواستیم شما داستان مارا بدانید.بدتر از همه این بود که این اتفاق جلوی چشمان فرزندان مورینیو بود و این دو بچه کاملا دیدند که چه اتفاقاتی رخ داد
وای وای وای دوستان بفرمایید نگاه کنید تروبه خدا ادم خجالت میکشه
راستی دیدین اسم شوهر اون طرف ژاوی بود ههــــــــــــ