تبلیغات
بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان:ژاوی - یوردی روا دستیار تیتوویلانوا

شارژ ایرانسل

فال حافظ

قلب ما همیشه ابی واناریست..........

سه شنبه 30 خرداد 1391
ن : ثنــــــــ ـ ـآ نظرات ()

یوردی روا دستیار تیتوویلانوا به نقل از FCBarcelona.ir - یوردی رورا، دستیار تیتو ویلانوا، مدت زیادی یکی از اعضای باشگاه بوده که ابتدا به عنوان بازیکن و بعدها به عنوان یکی از اعضای تیم فنی گواردیولا بود در باشگاه فعالیت می کرده است.
درست مانند پپ گوادیولا و تیتو ویلانوا، یوردی رورا نفر بعدی بود که روی نیمکت تیم اول رشد کرد. او دستیار مربی تیتو ویلانوا است؛ مردی که نخستین بار سه دهه پیش بود که با او آشنا شد. وی به سال 1967 در لاگوسترا دیده به جهان گشود و در دهه 80 به لاماسیا آمد. رورا یک مهاجم قدرتمند، سریع و بی پروا بود. او اولین بازی خود را زیر نظر یوهان کرایف در سال 1988 انجام داد، اما آسیب دیدگی از ناحیه زانوی پای راست در سوپرکاپ اروپا سال 1989 مقابل میلان، به پیشرفت او به عنوان یک بازیکن موفق پایان داد.
 دستیار تیتو، زندگی فوتبالی خود را در مورسیا و فیگوئرز در 1991 ادامه داد، اما آسیب دیدگی او را مجبور به بازنشستگی اجباری کرد. اولین گامهای او به عنوان مربی در کنار "فلوگل یوکوهاما" برداشته شد، و با کارلس رکاچ و تراسا به عنوان دستیار یوردی وینیلاس ادامه داد.
 رورا در سال 2009 قسمتی از تیم فنی پپ گواردیولا در تیم ذخیره ها بود و در سه سال گذشته آنالیز حریفان بارسا را انجام می داد. اکنون او به دوست تیتو ویلانوا به عنوان کمک مربی روی نیمکت تیم اول خواهد نشست

راستی برد اسپانیا برابر کرواسی روهم به طرفداراش تبریک میگم