تبلیغات
بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان:ژاوی - شروع کار 2باره باجام حذفی

شارژ ایرانسل

فال حافظ

قلب ما همیشه ابی واناریست..........

شنبه 22 بهمن 1390
ن : ثنــــــــ ـ ـآ نظرات ()

شروع کار 2باره باجام حذفینیوکمپ یا مستایا
فینال جام حذفی اسپانیا در سردرگمی

خبرگزاری فارس: مقامات فوتبال اسپانیا در انتخاب استادیوم و محل برگزاری فینال جام حذفی دچار مشکل شده‌اند.

خبرگزاری فارس: فینال جام حذفی اسپانیا در سردرگمی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از اسپورت کاتالونیا، تیم‌های فوتبال بارسلونا و اتلتیک بیلبائو از کاتالونیا و باسک راهی فینال جام پادشاهی شده‌اند.

پیش از این قرار بود، به سبک هر سال خانواده پادشاهی اسپانیا هزینه فینال و مراسم پر خرج آن را پرداخت کنند اما با حذف رئال مادرید از این رقابت بزرگ خانواده سلطنتی مادرید نیز عملا از این فرایند کنار رفته‌اند.

با توجه به بحران شدید اقتصادی شهرداری‌های بارسلونا و منطقه بیلبائو در باسک نیز از تامین هزینه‌ها شانه خالی کرده‌اند و این فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال اسپانیا هستند که باید هزینه فینال و امنیت آن را پرداخت کنند.

دو مسئله قطعی است، یکی آن که نمی‌شود این تک بازی بزرگ را در باسک برگزار کرد چرا که هیچ اعتمادی به جدایی طلبان باسک و گروه تروریستی اتا نیست، از طرفی استادیوم مستایا در والنسیا به علت سرمای شدید هوا یک چمن یخ زده و تخریب شده را به مقامات فدراسیون فوتبال عرضه کرده و در صورت میزبانی از دو تیم فینالیت پول زیادی می‌خواهد.

نیوکمپ نیز به هر حال خانه بارسلونا است و هواداران اتلتیک بیلبائو به این گزینه راضی نیستند.

گزینه برنابئو نیز با لجاجت فلورنتینو پرس منتفی اعلام شده و مردم مادرید طاقت تماشای جشن هواداران بارسلونا در پایتخت را نخواهند داشت و درگیری‌های خیابانی پس از قهرمانی بارسلونا در مادرید حتمی است.

به این ترتیب واقعا مشخص نیست محل و حتی زمان دقیق برگزاری فینال جام پادشاهی اسپانیا کجا است؟

هر کجاکه باشه بالاخره بارساقهرمانه