تبلیغات
بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان:ژاوی - مالاگا1-بارسا4(مسی ازرکوردگردمولرگذشت)

شارژ ایرانسل

فال حافظ

قلب ما همیشه ابی واناریست..........

پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391
ن : ثنــــــــ ـ ـآ نظرات ()

مالاگا1-بارسا4(مسی ازرکوردگردمولرگذشت)چ لیونل مسی باز هم ركورد شكست و به ركورد 68 گل ردر یك فصل گرد مولر رسید. با گل‌های او بود كه بارسلونا توانست چهار بر یك مقابل مالاگا به برتری برسد. مسی با زدن این گل‌ها توانست از ركورد گرد مولر در فصل 73-1972 در زمینه به ثمر رساندن گل در تمامی رقابت‌ها عبور كند.

كارلس پویول اولین گل بازی را در دقیقه 14 زد. مسی و آندرس اینیستا از سمت راست همكاری كردند و سپس اینیستا توپ را سانتر كرد و پویول به آسانی دروازه كارلوس كامنی را گشود.

روندون در دقیقه 27 گل تساوی را به ثمر رساند. خسوس گومس توپ را سانتر كرد و این بازیكن ونزوئلایی با ضربه سری شیرجه‌ای گل‌زنی كرد

اما شور و شوق مالاگا ادامه‌ای نداشت و بارسلونا در دقیقه 34 با خطایی كه روی اینیستا انجام شد به یك ضربه پنالتی رسید. مسی پشت توپ ایستاد و آن را به مركز دروازه زد و برتری را به بارسلونا بازگرداند.

در دقیقه 59 بود كه دودا در محوطه جریمه دیر برای زدن توپ اقدام كرد و مسی را سرنگون كرد،‌و خود مسی پشت توپ ایستاد و باز هم دروازه كامنی را باز كرد.

مسی متوقف نشد، و در دقیقه 64 هت‌تریك خود را كامل كرد. پاس عمقی هوشمندانه اینیستا به مسی رسید و او از دفاع گذشت و توپ را از روی سر كامنی عبور داد و از ركورد گرد مولر هم گذشت.

مردان مانوئل پیگرینی نتوانستند كاری از پیش ببرند و تیم پپ گواردیولا بازی را كنترل كرد و به پیروزی رسید.

بارسا با این برد 87 امتیازی شد و مالاگا هم با 55 امتیاز چهارم ماند