تبلیغات
بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان:ژاوی - رونالدو:به عنوان یک رئالی اعتراف دردناک است اما بارسا تیم فوق العاده ای است!!!!

شارژ ایرانسل

فال حافظ

قلب ما همیشه ابی واناریست..........

سه شنبه 29 فروردین 1391
ن : ثنــــــــ ـ ـآ نظرات ()

رونالدو:به عنوان یک رئالی اعتراف دردناک است اما بارسا تیم فوق العاده ای است!!!! 

سایت گل- رونالدو نازاریو د لیما، ستاره سالهای نه چندان دور تیم ملی برزیل هم سابقه پوشیدن پیراهن بارسلونا را در کارنامه ورزشی اش می بیند و هم پیراهن رئال مادرید را برتن کرده. او تنها در یک فصل و در فصل 7-1996 بازیکن بارسا بود و زیر نظر بابی رابسون فوتبال بازی می کرد.

او در گفتگو با فیفا به تمجید از بارسا پرداخته.

رونالدو دراین باره گفته:« من رئالی هستم و سبک بازی رئال را واقعا دوست دارم ولی نمی توانم بارسلونا را نادیده بگیرم. بارسلونا تیم فوق العاده ای است.»

ستاره برزیلی درادامه صحبتهایش به نقاط قوت بارسا اشاره کرد و گفت:« شاید بارسا کارهای تماشایی ای را انجام ندهد ولی طوری بازی می کند که همه چیز خیلی ساده به نظر می رسد. تمام بازیکنان بارسا دقیقا می دانند که در هر لحظه چه کاری باید انجام دهند. توانایی در حفظ توپ، صبر برای رسیدن به دروازه حریف؛ اینها از نکات مثبت تیم فوق العاده گواردیولاست.»

سال زندگی ام دیده ام. اعتراف به این نکته، دردناک است ؛ چون من یک مادریدی هستم ولی درعین حال فکر می کنم که می توانیم چند جام رااز چنگ بارسایی ها در بیاوریم.»

ستاره سابق بارسا و رئال، با یادآوری روزهای حضورش در رختکن برنابئو گفت:« خاطرات خیلی خوبی از روزهای حضورم در رئال به یاد دارم و فکر می کنم که این بهترین روزهای کارنامه فوتبالی ام بوده. به علاوه دوران حضورم دراینتر را هم خیلی دوست داشتم. من واقعا اینتر و زندگی در شهر میلان را دوست داشتم. من هرجایی که رفتم، دوستان زیادی پیدا کردم و به من خیلی خوش گذشت.»

رونالدو درادامه این گفت وگویش با فیفا درمورد نیمار هم صحبت کرد و گفت:« نیمار با مهارت ترین بازیکن در نسل جدید بازیکنان کنونی برزیلی است. او قدش بلند است، قدرتمند است و یک گلزن خوب است. قدرت ضربات سر نیمار فوق العاده است و هر دو پایش توانا هستند.»

خوشم میاد همه رئالی ها دارن خودشون اعتراف میکنن فردا هم چلسی رومی بریم شنبه هم رئال رو

همه از مامیترسن وقبول دارن که تیم فوقالعاده ای هستیم