تبلیغات
بهترین هافبک تاریخ فوتبال جهان:ژاوی - گواردیولا:شش امتیاز خیلی است!!(نه بابا چیزی نیست که؟)

شارژ ایرانسل

فال حافظ

قلب ما همیشه ابی واناریست..........

شنبه 5 فروردین 1391
ن : ثنــــــــ ـ ـآ ماقهرمانیم ()

گواردیولا:شش امتیاز خیلی است!!(نه بابا چیزی نیست که؟)سایت گل- پپ گواردیولا مربی بارسلونا الان دیگر قهرمانی در رقابتهای لالیگا را ممکن می داند؛ هرچند که اعتقاد دارد که کار بسیار دشواری است.

بارسا در دو هفته اخیر فاصله اش با رئال را به 6 امتیاز کاهش داده. گواردیولا دراین باره گفته:« پیروزی در هر 10 دیدار باقی مانده کار آسانی نیست و رئال از همین الان به روند بردهایش ادامه خواهد داد.شش امتیاز، خیلی زیاد است؛ هرچند که شخصا فاصله 6  امتیازی را به فاصله 10 امتیازی ترجیح می دهم.»

مربی بارسا درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که نگاه کردن به جایگاه رئال بی فایده است:« زمانی که فهمیدم که رئال مساوی کرده، خوشحال شدم؛ این طبیعی است ولی این روزها و در حال عادی، انگار که آنها برده اند. من نظری در مورد بازی رئال مقابل ویارئال ندارم ؛چون بازی را تماشا نکردم. من خودم خانواده و فرزند دارم.به علاوه کانال 2 فیلم خوبی در آن ساعت نشان می داد.»

بارسا امشب مقابل مایورکا بازی می کند و گواردیولا در مورد تیم خواکین کاپاروس گفت:« نمی توانیم بازی رفت را به عنوان الگوی مناسبی برای ارزیابی این بازی در نظر بگیریم. چون کاپاروس در آن زمان تازه روی نیمکت مربیگری تیمش قرار گرفته بود. او توانست مایورکا را آن طور که می خواست سرو سامان دهد. او در مایورکا رد پایش را گذاشت و تیمهای او همیشه تیمهای خوبی هستند. مایورکا در بهترین لحظاتش دراین فصل است وبعد از پیروزی مقابل اتلتیکو و اسپورتینگ، از قعر جدول فاصله گرفته. بازی مقابل آنها برای ما کار دشواری است، مثل همیشه.»

گواردیولا در مورد مسی و رکورد گلزنی اش هم صحبت کرد و گفت:« هر کسی گلزن است، گل زن است. و این ربطی به  حضور من روی نیمکت مربیگری تیم ندارد.»

مربی جوان بارسا معتقد است که بازی بعدی ال کلاسیکو، سرنوشت رقابتهای لالیگا را تعیین خواهد کرد و گفت:« هنوز زمان زیادی تا بازی برگشت ال کلاسیکو مانده، هر دو تیم بازیهای سختی را تا قبل از آن بازی خواهند داشت. هر چقدر که با رئال فاصله داشته باشیم، برای برد مقابل مایورکا به میدان می رویم و این فاصله تغییری در برنامه های ما ایجاد نخواهد کرد.»

امشب روهم میبریم درکل قهرمان میشیم